• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/afyon.sultandaglilar.9
  • https://www.twitter.com/Sultandaglilar1
  • https://www.instagram.com/sultandaglilar
  • https://www.youtube.com/channel/UCOekF1e5oweeCV-OKtgSu7Q?view_as=subscriber

S  U  L  T  A  N  D  A  Ğ  I 

ANASAYFA

Düzenli tükettiğimizde bağışıklık sistemimizi güçlendiren yoğurdun vücudumuza pek çok faydası var... Besin değeri açısından çok zengin olan yoğurdun yapımında nelere dikkat etmek gerekiyor?
İlçemizde bir süredir korona dolayısıyla tezgah açmaları yasaklanan şehir dışından gelen pazarcı esnafına izin çıktı. Yarın (16.05.2020-Cumartesi günü) kurulacak İlçe Halk Pazarımızda bütün pazarcılar tezgah açabilecek. Pazara maskesiz gelmek yasak...
15.05.2020
15.05.2020
Afyonkarahisar İl Hıfzıssıhha Meclisi’nin aldığı karara göre Afyon il genelinde sosyal alanlarda maske kullanılması zorunlu oldu. Toplantıda ayrıca, başka bölgelerden ilimize gelecek olan mevsimlik tarım işçilerine de 14 gün karantina tedbiri uygulanması kararlaştırıldı.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, önümüzdeki cuma gününden itibaren sıcaklıklar hızla düşmeye başlayacak. Yağışlar başlayacak ve yağışla birlikte havalar ciddi anlamda soğuyacak. Gece sıcaklıkları 4-5 derecelere kadar düşecek. Hava durumunu halkımızın ve çiftçilerimizin bilgisine sunar bereketli günler dileriz.
14.05.2020
13.05.2020
... 11 ...

 

G U R B E T T E N   S I L A Y A

Sultandağlıların Buluşma Noktası...
www.sultandaglilar.com

TÜRKİYEM VATANIM

HAŞHAŞ MEMLEKETİ

ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret27796