• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/afyon.sultandaglilar.9
  • https://www.twitter.com/Sultandaglilar1
  • https://www.instagram.com/sultandaglilar
  • https://www.youtube.com/channel/UCOekF1e5oweeCV-OKtgSu7Q?view_as=subscriber

S  U  L  T  A  N  D  A  Ğ  I 

ANASAYFA

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven beraberindeki heyetle birlikte ilçemizi ziyaret etti. Sultandağı Belediye Başkanımız Mehmet Aldırmaz'ı makamında ziyaret eden vekiller, ilçemizle ilgili sorunlar hakkında bilgi aldı ve istişarelerde bulundu.
Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz ile AK Parti Sultandağı İlçe Başkanı Mustafa Genç, Sayın Valimiz Gökmen Çiçek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Görüşmede Sultandağı ilçemize önümüzdeki dönemde yapılacak yatırımlar ve ilçemizin sorunları gibi konuların konuşulduğu öğrenildi...
05.07.2020
05.07.2020
Günümüzün başarılı kalemlerinden Gazeteci-Yazar Fatih Selek, 1980 yılında Sultandağı ilçemizin Karapınar köyünde doğmuş bir hemşehrimizdir. Fatih Selek, ilk, orta ve liseyi Sultandağı’nda okumuştur. 2002 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun olmuştur. Gazetecilik mesleğine öğrencilik yıllarındayken adım atmıştır.
Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Afyonkarahisar Valisi olarak atanan Sayın Valimiz Gökmen Çiçek göreve başladıktan sonra ilçemiz Sultandağı’na bir ziyaret gerçekleştirdi.
25.06.2020
25.06.2020
 3  ...

 

G U R B E T T E N   S I L A Y A

Sultandağlıların Buluşma Noktası...
www.sultandaglilar.com

TÜRKİYEM VATANIM

HAŞHAŞ MEMLEKETİ

ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret46829