• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/afyon.sultandaglilar.9
  • https://www.twitter.com/Sultandaglilar1
  • https://www.instagram.com/sultandaglilar
  • https://www.youtube.com/channel/UCOekF1e5oweeCV-OKtgSu7Q?view_as=subscriber

S  U  L  T  A  N  D  A  Ğ  I 

ANASAYFA

Afyon'da yayın yapan Kocatepe Gazetesi'nin haberine göre Sultandağı Merkezde belediye başkan adayı Eczacı Mehmet Aldırmaz oldu. Haberde, yarın yani 10 Şubat 2024 Cumartesi günü, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya’nın katılımı ile gerçekleşecek aday tanıtım toplantısı yapılacağı ve toplantıda tüm ilçe ve beldelerdeki belediye başkan adaylarının kamuoyuna açıklanıp  tanıtılacağı belirtildi.
Mirac gecesi, Receb ayının yirmiyedinci gecesidir. Mirac, merdiven demektir. Resûlullahın göklere çıkarıldığı, bilinmeyen yerlere götürüldüğü gecedir. Peygamber Efendimiz,elliiki (52) yaşında iken, bir gece Mekke’den Kudüs’e ve oradan göklere götürülüp getirildi. Bu yolculuğuna (Mirac) denir. Miracda, Cennetleri, Cehennemleri ve Allahü teâlâyı gördü. Beş vakit namaz, bu gece farz oldu.
09.02.2024
06.02.2024
İlçemiz Sultandağı’nda, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimi için Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan adayı, Ceylan Keskin olarak ilan edilmiştir.
İki haftalık yarıyıl tatili sona erdi... Okullar açıldı. Yarıyıl tatilinin sona ermesinin ardından 20 milyondan fazla öğrenci, yeniden okullarına kavuştu. İlçemizde de eğitim öğretim yılının ikinci dönemi coşkuyla başladı. Tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize ikinci dönemin hayırlı olmasını diliyoruz.
05.02.2024
05.02.2024
 3  ...

 

G U R B E T T E N   S I L A Y A

Sultandağlıların Buluşma Noktası...
www.sultandaglilar.com

TÜRKİYEM VATANIM

KİRAZ MEMLEKETİ

ANKET
BELEDİYE BAŞKANIMIZ KİM OLSUN?
ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam43
Toplam Ziyaret53945