• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/afyon.sultandaglilar.9
  • https://www.twitter.com/Sultandaglilar1
  • https://www.instagram.com/sultandaglilar
  • https://www.youtube.com/channel/UCOekF1e5oweeCV-OKtgSu7Q?view_as=subscriber

S  U  L  T  A  N  D  A  Ğ  I 

ANASAYFA

Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından inşa edilen Sultandağı İlçesi Doğancık köyündeki Şehit Tayfur Çankaya Barajında su seviyesi normal seviyelere geldi ve gölette ördekler yüzmeye başladı.
İlçemiz Sultandağı’nda her hafta cumartesi günleri kurulan halk pazarı; bugün Liselere Giriş Sınavı (LGS) dolayısıyla uygulanan ülke genelindeki sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle bu haftaya mahsus olmak üzere pazar gün kurulacaktır.
20.06.2020
20.06.2020
Kırca köyümüzün Afyon-Konya karayolu üzeindeki girişine yeni bir tanıtım tabelası takıldı. Kantar mahalli olarak adlandırılan ve meyve hasadı döneminde çok yoğun girişe konulan tabela aynı zamanda kiraz ve sair meyve alım merkezini de gösteriyor.
Kiraz meyvesinin yanı sıra kirazın sapının da birçok faydası vardır. Ödem atma ve idrar söktürme özelliği olan kiraz sapı kaynatılarak içildiğinde pek çok soruna çare olmakta ve vücudumuzu zararlı maddelerden korumaktadır. Kiraz sapı, detoks ve zayıflama rejimlerinde vücuttaki ödemin atılması amacıyla potasyum dengesini koruyabilen bir idrar artırıcı olarak değerlidir.
20.06.2020
17.06.2020
 5  ...

 

G U R B E T T E N   S I L A Y A

Sultandağlıların Buluşma Noktası...
www.sultandaglilar.com

TÜRKİYEM VATANIM

HAŞHAŞ MEMLEKETİ

ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret49110