• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/afyon.sultandaglilar.9
  • https://www.twitter.com/Sultandaglilar1
  • https://www.instagram.com/sultandaglilar
  • https://www.youtube.com/channel/UCOekF1e5oweeCV-OKtgSu7Q?view_as=subscriber

S  U  L  T  A  N  D  A  Ğ  I 

ANASAYFA

Kurbanlık için geçici hayvan pazarı olarak Sultandağı Belediyesine ait olan mezarlık yanındaki arsa tahsis edilip, arsanın yaklaşan bayram öncesinde kurbanlık satışı için gerekli temizlik ve hazırlık çalışmaları tamamlandı.
Probiyotikler, bağışıklık sistemi ve sindirim sistemi ile ilişkilendirilen besinlerdir ve fermente gıdalar veya takviyeler yoluyla tüketilebilen canlı, faydalı bakterilerdir. Çalışmalar, sindirim sistemindeki faydalı bakteri dengesinin insan sağlığı açısından çok önemli olduğunu göstermektedir.
21.07.2020
21.07.2020
Sultandağı Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, ilçemizde tekstil fabrikası kurulacağı duyuruldu. Paylaşımda, bir tekstil firması ile anlaşma sağlandığı ve ilçemizde kurulacak fabrikada tekstil ürünleri üretimi yapılacağı kaydedildi.
Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Uluslararası Masreddin Hoca Şenlikleri Konya’nın Akşehir ilçesinde başladı. Bu sene 61.si düzenlenen şenliğin açılışında, Nasreddin Hoca'yı canlandıran ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Şoray Uzun, Akşehir Çayı'na yoğurt mayaladı.
14.07.2020
07.07.2020
 6  ...

 

G U R B E T T E N   S I L A Y A

Sultandağlıların Buluşma Noktası...
www.sultandaglilar.com

TÜRKİYEM VATANIM

KİRAZ MEMLEKETİ

ANKET
BELEDİYE BAŞKANIMIZ KİM OLSUN?
ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam37
Toplam Ziyaret53939