• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/afyon.sultandaglilar.9
  • https://www.twitter.com/Sultandaglilar1
  • https://www.instagram.com/sultandaglilar
  • https://www.youtube.com/channel/UCOekF1e5oweeCV-OKtgSu7Q?view_as=subscriber

S  U  L  T  A  N  D  A  Ğ  I 

ANASAYFA

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, ilçemizde hava sıcaklıkları yükselmeye devam edecek. 25 Haziran 2020 Perşembe günü gece sıcaklığının 13, gündüz sıcaklığının 27 derece olması tahmin ediliyor. Günlük sıcaklıklar artarak önümüzdeki Pazar gün 30, Pazartesi gün ise 31 dereceye ulaşması bekleniyor. Önümüzdeki 5 günlük süreçte ilçemiz genelinde herjangi bir yağış beklenmiyor. Kiraz hasadı mevsiminde çiftçi ve üreticilerimiz için büyük önem arzeden hava durumunu sayın halkımızın bilgisine sunar bereketli ve kazançlı günler dileriz.
MHP Afyonkarahisar Milletvekilimiz ve MYK Üyesi Mehmet Taytak, Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) düzenlediği basın toplantısında Sultandağlı kiraz üreticilerinin sorunlarını dile getirdi ve mağdur olan çiftçilere devletin destek vermesi gerektiğini söyledi.
24.06.2020
24.06.2020
Sultandağı'nda mahalli yöneticiler kiraz fiyatlarıyla ilgili toplandı. Sultandağı Kaymakamı Önder Koç başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, çiftçi ve üreticilerimizin kiraz fiyatlarından duyduğu rahatsızlık masaya yatırıldı.
Sultandağlı kiraz üreticilerinin heyecanla ve ümitle bekledikleri ihracatlık napolyon kirazı sezonu başlıyor. Perla Fruit Şirketi temsilcisi Fikret Özbabalık, sosyal medya hesabından bugün yaptığı açıklamayla yarın itibariyle (23 Haziran 2020) ihracatlık Napolyon kirazı alımına başlayacaklarını duyurdu.
22.06.2020
22.06.2020
 8  ...

 

G U R B E T T E N   S I L A Y A

Sultandağlıların Buluşma Noktası...
www.sultandaglilar.com

TÜRKİYEM VATANIM

KİRAZ MEMLEKETİ

ANKET
BELEDİYE BAŞKANIMIZ KİM OLSUN?
ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam36
Toplam Ziyaret53938