• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/afyon.sultandaglilar.9
  • https://www.twitter.com/Sultandaglilar1
  • https://www.instagram.com/sultandaglilar
  • https://www.youtube.com/channel/UCOekF1e5oweeCV-OKtgSu7Q?view_as=subscriber

S  U  L  T  A  N  D  A  Ğ  I 

ANASAYFA

Gazeteci, yazar, televizyoncu ve aynı zamanda öğretim üyesi olan Dr. Nimet Ülgü Ersin, ilçemiz Sultandağı doğumlu hemşehrimizdir. Yıllarca TRT’de üst düzey pozisyonlarda çalışmış ve TRT Okul kanalının kurulumunda görev almıştır. “Türkiye’de Televizyonla Eğitim” kitabının yazarıdır. Eğitim, İnsan ve Toplum, Medya, İletişim, İnsan Kaynakları kategorilerinde eserleri vardır.
Dünyada İngiltere Kraliçesinin yediği kiraz olarak ünlenen Sultandağı Kirazı, çok şifalıdır. Birçok derde deva olan kiraz, güçlü bir antioksidan olan C vitamini açısından oldukça zengindir. Kansere karşı faydalı olan kiraz, bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklardan korur. Enfeksiyon hastalıklarını önlemesinin yanı sıra kolestrolü de düşürmeye yardımcıdır.
16.06.2020
15.06.2020
Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, Çarşamba gününden itibaren ilçemiz ve genelinde yağış bekleniyor. Yağışlarla birlikte hava sıcaklıklarında da düşüş görülecek. Gece sıcaklıkları 12, gündüz sıcaklıkları da 24 dereceler civarında seyredecek. Kiraz hasadı mevsiminde çiftçi ve üreticilerimiz için büyük önem arzeden hava durumunu sayın halkımızın bilgisine sunar bereketli ve kazançlı günler dileriz.
İlçemizde bugün öğle saatlerinde dolu yağışı etkili oldu. Yağışın ardından görüştüğümüz üreticiler, meyvelerde ciddi bir zarar meydana gelmediğini belirtiyor.
15.06.2020
12.06.2020
... 10 ...

 

G U R B E T T E N   S I L A Y A

Sultandağlıların Buluşma Noktası...
www.sultandaglilar.com

TÜRKİYEM VATANIM

KİRAZ MEMLEKETİ

ANKET
BELEDİYE BAŞKANIMIZ KİM OLSUN?
ZİYARETÇİLER
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam45
Toplam Ziyaret53947